Zadzwoń do nas:

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku:

9.00 - 17.00

Znajdź nas na:

Czynności

01

Prawo nieruchomości

Wiemy jak zawiłe potrafią być sprawy związane z nieruchomościami. Ze względu na dużą wartość, decyzje, które podejmujemy w związku z nimi są często jednymi z najważniejszych w naszym życiu. Zadbamy o bezpieczne zawarcie transakcji/umowy

Przykładowe czynności:

02

Prawo cywilne

Codziennie mamy z nim do czynienia, setki razy. Do notariusza nie musicie przychodzić non stop, jednak warto (a czasem trzeba). Pomożemy w udzieleniu pełnomocnictwa, sporządzeniu dowolnej umowy z kodeksu cywilnego (a także takiej nie ujętej w kodeksie). 

Przykładowe czynności:

03

Prawo spadkowe

Strata osoby bliskiej, często wiąże się z wieloma problemami związanymi z majątkiem pozostałym po zmarłym. Jak objąć spadek? Czy można pozbyć się długów po spadkodawcy? Jak możesz podzielić się spadkiem z innymi spadkobiercami? Być może potrzebujesz pomocy dotyczącej firmy zmarłego? Z drugiej strony, możesz chcieć uchronić swoich bliskich przed dylematami jak wyżej? Na wszystkie te pytania i wiele innych znamy odpowiedź.

Przykładowe czynności:

04

Prawo rodzinne

Małżeństwa lub związki partnerskie często chcą (lub potrzebują) uregulować w sposób niestandardowy swoje relacje finansowe/majątkowe. Służymy naszym doświadczeniem w zakresie sporządzania umów majątkowych małżeńskich (intercyz), przesunięć majątkowych między małżonkami. Pomagamy w bezspornym uregulowaniem spraw majątkowych po rozwodzie.

Przykładowe czynności:

05

Prawo spółek

Chcesz założyć, kupić lub zamknąć spółkę? Potrzebujesz zmienić formę prawną prowadzonego biznesu? Zapisy umowy spółki są przestarzałe i nie pasują do teraźniejszych potrzeb? A może prawo spółek jako formę wymagalną dla czynności prawnej wskazuje akt notarialny?

Przykładowe czynności:

06

Inne

W pracy kancelarii spotykamy się z różnorodnymi sprawami, których nie sposób opisać. Niektóre z nich są typowe, a inne bardzo rzadkie. Z każdą z nich jesteśmy sobie w stanie poradzić!

Przykładowe czynności:

Umów się na spotkanie już dziś!

Back to top